Õpetajad

 

Jana Õnneleid

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

tel: 5344 1572

 janaopekas

 

Olen töötanud üle 20-ne aasta üldhariduskoolis õpetajana. Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži liiklusohutuse eriala. Mulle on omistatud mootorsõidukijuhi kutsestandardi 6. ehk kõrgeim tase. Oman libedasõidu riskivältimise, pimeda ajal sõitmise ning EcoDriving koolitaja tunnistust. Seoses oma õpingutega olen osalenud kahel aastal (2013 ja 2014) rahvusvahelises mootorsõidukijuhtide ettevalmistamise projektis “ Student-Activating Teaching Methods in Driver Education“. Lisaks mootorsõidukijuhtide koolitamisele tegelen erinevatele vanusegruppidele suunatud liiklusohutuse alaste koolitustega. Alates 2009. aastast õpetan noori jalgrattajuhiloa taotlejaid.  Oman reguleerija esimest ja kolmandat pädevust. Liiklusteooria õpetajana on minu eesmärk luua õppijale parimad võimalused saada autokoolist parimad teoreetilised teadmised, mis koos praktiliste sõiduoskustega saadab liiklusesse eeskujulikud, ohutult liiklevad ja teistega arvestavad juhid. Jana Õnneleid on Liikluskoolitajate Liidu juhatuse liige.


Toivo Õnneleid

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

tel: 5076 405

   toivoopekas

 

Autokooli liiklusõpetajana olen töötanud 2001. aastast. Praegu õpetan AM-, A- ning B-kategooria mootorsõidukijuhte. Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledzi liiklusohutuse eriala cum laude. Täna olen samas kolledžis ise õppejõud. Mulle on omistatud mootorsõidukijuhi kutsestandardi 6. ehk kõrgeim tase. Oman libedasõidu riskivältimise, pimeda ajal sõitmise ning EcoDriving koolitaja tunnistust. Lisaks tavapärasele sõiduõppele tegelen erinevate liiklusohutusele suunatud koolitustega alates lasteaialastest kuni eakate inimesteni välja. 2012. aastal valis Maanteeamet mind parimaks liikluskasvatajaks Lõuna- Eestis ja 2016.aastal olin samas Aasta õpetaja tiitli nominent. Üheks minu suureks lemmikuks on jalgrattasõit. Seoses sellega tegelen üle kümne aasta noorte jalgratturite koolitamisega üldhariduskoolides ja 2011. aastast ka Tartu linna Jalgrattakoolis ning hobikorras käin turvamas jalgrattavõistluseid. Kokkuvõtteks võib öelda, et olen end pühendanud liikluskasvatuse ja liiklusohutuse edendamisele. Olen alati valmis andma endast 100% selle nimel, et minu õpilased saavutaksid parima tulemuse. Toivo Õnneleid on Liikluskoolitajate Liidu juhatuse liige.

 


 

Karlis Õnneleid

 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 tel: 5376 7663

karlisopekas